СУГС "Арсени Јовков"

Член од
22 февруари 2014
Мислења
172
Поени од реакции
27
Дечки, јас креирав една анкета, се однесува на образованието кое сте го имале во основно, а и сега во средно. Работиме на проект за подобрување на вашето образование, па потребна е ваква анализа, која ќе се трае неколку месеци, за да има подобар увид. Ова не е поврзано со Влада, Министерство и сл., туку е проект на неколку ентузијасти :)
Ќе ве замолам да одговорите на прашањата што поискрено, ние работиме за вас.
Поздравче :)
https://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=C95AiW62NXXUvGQ1NT6Qcw%3d%3d
 
Член од
26 март 2014
Мислења
1
Поени од реакции
1
Весна информатика ГАД од човек! Треба ќутек да јаде уште од поодамна!!!
I mene mi predavase,ama bese mnogu realna,stroga,a na kraj sekogas popustase i prasuvase dali na nekoj mu fali ocenka za uspeh.Mnogu ubavo objasnuvase i mnogu spremana!Samo si barase da ucime.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Ex "Arseni Jovkov" ke mi fali skolovo.
Spiro legenda,ednas ke se stepase so edno drugarce samo zatoa sto go fati kako se bacuva so devojkata :pos:
Isto imavme i eden profesor.Filip se vika od ponovite e,kaj nego dovolno e da dojdes so bilten i imas 2-ka :pos:
Nego da kazese nekoj sto e so profesorot Spiro?
Dali otisol vo penzija?
go nemam videno od kako zavrsiv 1-va,a ni slusnato.
 
Член од
21 септември 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Дали би ме примиле во Арсени Јовков една година поминав многу добар а другите три одличен. Ве молам одговорете. Благодарам однапред.:)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Дали би ме примиле во Арсени Јовков една година поминав многу добар а другите три одличен. Ве молам одговорете. Благодарам однапред.:)
Ќе те примат и тоа ќе бидеш меѓу подобрите на листа :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom