СРЕЌЕН ЧЕТВРТ РОДЕНДЕН КАЈГАНА!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Кајганоу, среќен роденден!
Да се котат уште многу членови, постови, теми, да продолжиш да спојуваш сродни души, па за 10тиот роденден да треба Саем да биде окупиран. :)

Пред се`, благодарам затоа што ми овозможи да запознаам одредени прекрасни личности кои премногу ги сакам.:pipi:
И благодарам за сите (не)пријатни искуства што ги доживеав поради твоето постоење, кои многу придонесоа за моето надградување како личност.

Среќен 4ти роденден.:back:


Acid и Мистичен, честито да ви е 4 години постоење на форумов. Секоја чест пипољС.:smir:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.692
Поени од реакции
13.322
Bon comleanno Кајгана, цепај како што цепаше досега, уште многу јузери да дочекаш и уште поквалитетни постови да изградиш.
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Среќен родендееееееен!:smir:.. Многу нови јузери, постови..
Да си ни жива и здрава уште мнооогу години..:back::back:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Еее Кајгано, знаеш јас од колку работи забележувам 4 години покрај тебе? Еее ...:pipi: И не дека сите тие имаат врска со тебе, но бидејќи сум тука прилично од самиот почеток, се ми е исповрзано вака или така. Затоа ми е мило што покрај тоа што сеуште те има и постојано ми навраќаш секакви спомени, секој ден си поубава, попосетена, пославна итн итн итн.
Кога ќе се сетам како беше на почетокот и сега ... драстична разлика фраерке. Тогаш, од луѓето што се околу мене, само јас те посетував и сите ми се чудеа зошто заглавувам. Денес ... денес често се случува на кафе-цигара пауза додека сум на работа, да забележам некоја непозната насмеана фаца која чита твоја содржина од главната страна или па да бидам прашана за многу нешта во врска со форумов. Дури, што се вели, вработените ми мои, прво се логираат на тебе, а потоа на програмата за работа.:pos2:
Како и да е, јас ветив дека ќе доаѓам само на твоите роденденски прослави, па едвај чекам уште една убава журка да падне во твоја чест. Се надевам дека господата чие дело си, ќе успеат да најдат доволно голем простор за сите твои членови, кои планираат да те почестат со нивното присуство.:pipi:
А бидејќи под Кајгана јас не` разбирам сите нас кои скапуваме тука, на тие кои го прават форумов тоа што е денес и кои постојано допринесуваат да е интересен и неодолив, нив им го честитам долгогодинешното дружење, а среќен роденден само на тие кои се тука сите овие 4 години. Посебно на газдите, кои мислам дека денес се прегорди на своето дело. :smir:

п.с. Требаше Јована да се викаш ... Св. Јован е денес ако не па! :)
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Да ми ти е стреќен роѓендано, ногу су среќна за тебе оти си четригодишна!!
Позрав од енти Енџи и кангурусите от Асралија и дијаспората!

Ногу ми те љуба! :back::back::back:

 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
596
Поени од реакции
99


Среќен Роденден Кајгана:smir::smir::smir::jaj::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg::kajg:
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Среќан ти роџендан мори уште многу да живејш,нови членови,квалитетни теми ...и тако даље
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom