СКРИНШОТ - Screenshot!

Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Red да не направиш грешка , bon_jovi е постариот брат на AceBoy:smir:
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
13
фала што ни кажа покажа докажа..BANNED!

ТИ СИ БОН ЏОВИ А???!?!?!?! леле читериште грдо да те нема од сервере разбра да не те видам више коа го гледав демото коа игравте денес приметив како чудно се движиш и гледаш у зидовите цццц....
ХаХаХА ! не е tfl.bon_jovi :0 AceBoy е тука
 

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
Red да не направиш грешка , bon_jovi е постариот брат на AceBoy:smir:
ХаХаХА ! не е tfl.bon_jovi :0 AceBoy е тука
Кој и да е и двајцата се банирани бидејќи и двајцата користат читови...

ете но фиар кажа дека ти е брат чао пријатно за вас нема играње на сервериве ау да и целиот клан ќе го банирам пошто има и други сумњиви утре ќе го гледам цело демо од почеток до крај поздраф
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
ЛоЛ ако мислиш на tfl сега и јас играм за нив , и шо сега треба и јас бан да јадам ? Ако мислиш на демото tfl vs kgn кога игравме гледај слободно:smir:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Про играчот КаГеБе,денес,2 часа по новото Ес Ех И на сервер
hahhahahhaha bravoo Gokoo i so pak mislis citer summmmm :pos2: :pos2: jas mislam deka site znaete deka jas od doma ne igram imam kompiter i mi secka i plus toa igraf nik so klan moj ags da ne mi bega rankot no sik kagebe znaef deka ne se igra koga mio secka ii toa GLUP goko ne me prai ti mene citer oki
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Чоек со тебе неможе да се расправа,после се неможеш да сватиш дека не си пожелен на сервериве?
 

Micev

ИсКусЕн КанТерЏијА
Член од
28 февруари 2007
Мислења
482
Поени од реакции
0
гоко само сакаше да каже дека има добар скор и дека беше прв :) се шалам бтв кгб ако ти сецка па зошто играше ?требало да се исклучиш ако е вистина.Туку сега баниран е КГБ ?
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Micev .. . пошо не е се у скорот.. шо оти има таков скор ?
и јас да имам ако сум флегол за фан , скорот ама баш ич нема да ме интересира. ..
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Мицев не сакав тоа да го кажам,сакав да кажам дека кагебе е вол хакер и дека освен коа ке искочи ново ес ех и само тогаш е нуб,за него лош ден не постоеше.Така да,колеги :) Вие кажете го вашето мислење.
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
За KaGeBe и јас играв го гледам се нешто слаби скорови правеше,али денес прашајте ги tfl што им направи.Мислам дека не е читер
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
goko koga ke se iskoci nov sxee odma da me vikas ke igrame 1 vs 1 i koja mapa ke sakas ke ja igrame ... o ti mnn sum jak vo 2008 god ali i jas se cudam :D i da ne zaboravis da me vikas i zasto mi das block na msn gayy i ne sum hack so vie so toj hack jas vi rekof pervo ne znaef da se registirirm na forum.kajgana.com iverson mi pomagase i hack ke sum :D fala iverson so me registriras na cs.kajgana.com :helou:
 

Micev

ИсКусЕн КанТерЏијА
Член од
28 февруари 2007
Мислења
482
Поени од реакции
0
Мицев не сакав тоа да го кажам,сакав да кажам дека кагебе е вол хакер и дека освен коа ке искочи ново ес ех и само тогаш е нуб,за него лош ден не постоеше.Така да,колеги :) Вие кажете го вашето мислење.
Гокси се шалам ти напишав и таму,знам што сакаше да кажеш,за кгб незнам и ја што да мислам понекогаш први потези да незнаеш дали е читер или не е,а и да е се гледа дека пак знае да игра. Така е иверсон не е до скорот, ама не може да прави лом а тоа сега на сс беше ептен 10-30,бтв пред тоа 0-10, и ја мислам дека од една игра не се гледа,ама гокс само сака да покаже еден про на ново sxe.Позздрав гокс,бтв научи се да броиш боту!
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45


навечер кога лагот не варира премногу
 

Kajgana Shop

На врв Bottom