СКРИНШОТ - Screenshot!

Член од
25 септември 2008
Мислења
8.783
Поени од реакции
1.552


За 10 минути игра и следно што следеше бан перманент. Тоа е тоа.
--- надополнето: Sep 7, 2011 8:01 PM ---
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.396


Сабајлево ;)Имам уште многу вакви сликички ама на оваа убо сум фатен на сликава :pos:
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
534
Постојат ли уште кајгана серверите? 
Член од
1 мај 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Kapetan за жал не постоја, а многу убоо беше порано.. п.с еве поздрав од мене de_dust20069.JPG
 
На врв Bottom