СКРИНШОТ - Screenshot!

CofD

Генијалец
Член од
19 мај 2010
Мислења
407
Поени од реакции
293


Еве јас на детран што правев инаку сеа не играм веке.
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.553
Поени од реакции
1.037
^сеа каде играш ? мислам дека сум те видел
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.831
Поени од реакции
34.983


Не е ништо посебно, ама најдобар резултат ми е ова :)..

Иначе после несакајќи утепав мој со бомба, па тој ме рекетираше и се изнервирав и ја исклучив...
 
На врв Bottom