СЕ ЕБЕВ! :)

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Е зошто лажеш, а да не беше газето, ти текнуе, оној пат? :) :) Ловја
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
КОј рекол под кирија ма. Него кога ја и ти ќе се осушиме од ебење? Ко шо сум сув малкуцка има да ти викнам, срам ќе ме фати после 3 секунди. Арно ама вторио пат. Ѕрцките че ти истаам и убо ќе ти дојТ!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Леле спејс, ко че ми текни на тебе, ми се ебиТ, ми се рикаТ! Ќе ти дојдам викендоФ, да знајШ.
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Рано посабајле уште во 5саат:icon_eek: ...и сега според муабетов би требало да бидам расположена и среќна а јас и не сум нешто баш,изгледа ептен беше рано а јас сонлива па ми се видело како сон:raz:
 

SeaGull

Walter
Член од
17 мај 2005
Мислења
763
Поени од реакции
9
baby напиша:
Рано посабајле уште во 5саат:icon_eek: ...и сега според муабетов би требало да бидам расположена и среќна а јас и не сум нешто баш,изгледа ептен беше рано а јас сонлива па ми се видело како сон:raz:
Ili e toa sto vikas, ili mozebi ne bil dobar seksot :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
baby напиша:
Рано посабајле уште во 5саат:icon_eek: ...и сега според муабетов би требало да бидам расположена и среќна а јас и не сум нешто баш,изгледа ептен беше рано а јас сонлива па ми се видело како сон:raz:
Ма не ... среќни и расположени се оние кои го имаат тоа после година дена пауза на пример :raz: :pos: :pos:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
divine напиша:
Ма не ... среќни и расположени се оние кои го имаат тоа после година дена пауза на пример :raz: :pos: :pos:
Даааа бееееееее тоа ќе е, а мене бидејќи ми е секојдневие(так нормална ствар):pos:
 

SeaGull

Walter
Член од
17 мај 2005
Мислења
763
Поени од реакции
9
baby напиша:
Даааа бееееееее тоа ќе е, а мене бидејќи ми е секојдневие(так нормална ствар):pos:

I, zatoa ne si raspolozena od sabajle :) (stom ti e tak normalna stvar)
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Да ти кажам искрено еве некако као да почнав да се орасположувам изгледа сега почна да ми делува
 

SeaGull

Walter
Член од
17 мај 2005
Мислења
763
Поени од реакции
9
baby напиша:
Да ти кажам искрено еве некако као да почнав да се орасположувам изгледа сега почна да ми делува
E, toa e veke drugo. Ubavo, fino, znaci sega si raspolozena, taka treba :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom