САШО ДИМИЌ, СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ или МИЛА?

САШО ДИМИЌ или СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ

  • САШО ДИМИЌ

    Гласови: 55 34,2%
  • СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ

    Гласови: 53 32,9%
  • МИЛА ИСКРЕНОВИЌ

    Гласови: 53 32,9%

  • Вкупно гласачи
    161
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
Градоначалник за општина Карпош

САШО ДИМИЌ или СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ



Јас? >>> за САШО! најдобра личност помеѓу сите кандидирани градоначалници!
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Да бев од Карпош, ќе гласав за Мила.

А и за тоа ќе подразмислев добро, пошто Ранко ќе и биде советник, а тоа според мене е лошо.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мила.
Јеботе тема.
Минатиот пат, за малку не ги еба, сега намерно е изоставена.

Партиски нарачана тема.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Мила.
Јеботе тема.
Минатиот пат, за малку не ги еба, сега намерно е изоставена.

Партиски нарачана тема.
Каква сака нека е. Мила би ја гласал, ама ако Ранко не се меша во воопшто.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
не беше муабетот и за Мила туку само за двајцата ... али ај ...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Пред Рамстор имаше плакат огромен:НЕМОЈТЕ ДА ГЛАСАТЕ ЗА МИЛА,па сега размислете :vozbud:
 
Член од
15 мај 2008
Мислења
947
Поени од реакции
99
Не сум од Скопје, ама живеев во Карпош за време на претходните избори кога се кандидираше Мила. Јас да можев би ја гласал, симпатична е некако :)
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Јас сум од Карпош и мислам дека Стевче не заслужува да стане градоначалник. Само толку.
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Пред Рамстор имаше плакат огромен:НЕМОЈТЕ ДА ГЛАСАТЕ ЗА МИЛА,па сега размислете :vozbud:
тоа емаркетиншки трик - антикампања:)

иначе..или за Мила или за Стефче, иам време да решам:toe:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
тоа емаркетиншки трик - антикампања:)

иначе..или за Мила или за Стефче, иам време да решам:toe:
абе каков Стефче... зарем уште ќе им веруваш на тие апаши? не ме зезај... Стефче ти е докажан, зарем пак назад ќе се враќаме? остана село карпош заради такви као него... жими еден кеј што направи и толку ви треба да се залажете а во позадина колку е работено во контра? зарем уште наивност постои во тебе и други...? и еден чир во влае мостон метален што го направи и што ден денес се отплаќа тоа железо а за што? никогаш не профункционира....
Ако сеуште си затуцана и сакаш Карпош да иде назад или да стагнира.... ќе гласаш за Стефче... а ако сакаш поштена работа и одење напред со Карпош тогаш нема да гласаш за него...
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
абе каков Стефче... зарем уште ќе им веруваш на тие апаши? не ме зезај... Стефче ти е докажан, зарем пак назад ќе се враќаме? остана село карпош заради такви као него... жими еден кеј што направи и толку ви треба да се залажете а во позадина колку е работено во контра? зарем уште наивност постои во тебе и други...? и еден чир во влае мостон метален што го направи и што ден денес се отплаќа тоа железо а за што? никогаш не профункционира....
Ако сеуште си затуцана и сакаш Карпош да иде назад или да стагнира.... ќе гласаш за Стефче... а ако сакаш поштена работа и одење напред со Карпош тогаш нема да гласаш за него...
Е добро де не и труби толку кажи едноставно дека Подобро е за мила да галса него за стефче бидејќи и онака нема намера да гласа за сашо
 

lav

Член од
17 март 2005
Мислења
1.203
Поени од реакции
13
Ех тој Влајко Влајко (нефункционалниот мост) ..фараонската гробница нечија..со народни пари (прана..ууупс)... г(к)радена де..
:pipi:
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Eh taa shmizla, macka i debilno devojce, cinat kolku vlajko, od narodni pari vajani i na narodot sto ne saka da gi gleda natureni.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom