Ролери

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
за ролери прајме моабет. И си идел сто, толку се иде, сме мереле.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Ubaa rabota se toa rolerite samo so kako mal ne sum naucil pa sea neam ni namera :):):)
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Па не е тешко да се научи. Сега нема да бидеш професионалец првото лето, али не е некоја квантна физика за да не се научи. Јест да другар ми Џоле а ги ставеше ролерите паѓаше на гз. Се држи за знакот, ќе се пушти на гз. Го држиме ние, пап на гз и така. Тоа е единствениот невозмможен случаш што сум го видел
 

dusicka

UBAVA KAKO CVET
Член од
5 март 2006
Мислења
301
Поени од реакции
0
Odvaj cekam da se naprai vremevo za da si ze vozime so frendicite rolerki i da si najdme nekoj tipci po moznost i tie da se na roleri:je:
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Ќе не најдете бе, ќе не најдете! Колку на број ти се френдиците?
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Одлично, ние сме негде околу 26-7 машки. Сите заедно возиме приквечер, а во гужвата возиме во тројки. Ќе формираме една петка ако треба. :):) Сериозно, возеше минатото лето? Ако си возела, гарант ме знаеш.
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Утре е ден на екологија и не се иде во школо. Ко што гледам времето ќе биде убаво па кој сака нека дојде, јас сум тамо. Од 12 додека не се стемни тамо ќе бидам. Додуша ќе возам, може и низ град да возам, не се знае. Клинке, договори се со јаков ако сакаш да дојдеш или пиши ми мене за да не се утнеме. Бибо, истото важи и за тебе. Кажувајте ако се собираме од тука да не си го збирам старото друштво. Душичке, ти се иде на тебе?
 

TargeT

Сериозен СУМ
Член од
13 јануари 2006
Мислења
777
Поени од реакции
6
Јас ќе мора да тркнам до школо од сабалје па накај 13-14 мош ќе дојдам да ве средам :)
 

ShEkicKs

Special K
Член од
4 ноември 2005
Мислења
153
Поени од реакции
2
колку убаф ден :je: ... јас отидов да стрит-ам :)
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
Dimitarc напиша:
Утре е ден на екологија и не се иде во школо. Ко што гледам времето ќе биде убаво па кој сака нека дојде, јас сум тамо. Од 12 додека не се стемни тамо ќе бидам. Додуша ќе возам, може и низ град да возам, не се знае. Клинке, договори се со јаков ако сакаш да дојдеш или пиши ми мене за да не се утнеме. Бибо, истото важи и за тебе. Кажувајте ако се собираме од тука да не си го збирам старото друштво. Душичке, ти се иде на тебе?
e kolku sakam da mozam da dojdam ali me fati nekoj grip:( (ne e pti4jiot sreka:)) i denes ne bev na skolo zs imam temperatura taka da neznam dali ke mozam:cry:, ali ako mie podobro znam kaj da ve najdam:):se_ molam da mi pomine
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
nemoj nekoj da otisol! Ja u skolo ke sedam vie ke mi vozite roleri?
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
kLiNkA напиша:
e kolku sakam da mozam da dojdam ali me fati nekoj grip:( (ne e pti4jiot sreka:)) i denes ne bev na skolo zs imam temperatura taka da neznam dali ke mozam:cry:, ali ako mie podobro znam kaj da ve najdam:):se_ molam da mi pomine
E kaj ke me najdes? Jas sum ili na staza, ili na hokej na soborna ili go vrtam krugot ramstor plostad ili pak sum od koco racin nadole.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
Dimitarc напиша:
E kaj ke me najdes? Jas sum ili na staza, ili na hokej na soborna ili go vrtam krugot ramstor plostad ili pak sum od koco racin nadole.
abe jas...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom