Рецензија: The Godfather II

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.422
Поени од реакции
5.440
1. човекот шо го играш не може да скока (многу некорисно)
Ова не е толку потребно, ако сакаш да прескокнеш можеш на SPACE
3. многу сиромашен избор на автомобили. се истите дизајни на коли ги има.
Ова е точно. Има околу 20 коли

4. немаш пристап до водената површина
И ова е точно а е многу потребно
 
На врв Bottom