Реалити „Задруга“

Ф

Флеш

Гостин
Членови се мешавина од познати пејачи,водители,селебрити до непознати од претходните реални шоуа Велики Брат,Фарма итн као Брендон,Циганкана со синовите нејзини,Босанецот згоден ....Мешано сите фаци ....И да тешка будалаштина и реално се расправаат и тепаат . Еден зошто лажел и попи 32 шамара у лице од женските кои ги вртеше .....
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Стај на муте и гледај ги само тие разголените. :love::vozbud:

Циганката со синовите педери ја знам и од Велики Брат. Брендон исто.

Александра е тоа што ме привлекува во шоуво. Лошо е што ја ставија со татко и и мајка и заедно, па се караат меѓу себе и своите проблеми ги прават јавни и неподносливи за гледање.

Лезбејката само се дига нешто, ко да ќе се тепа со сите.

Нашата Елеонора само колку публиката да ја види и си излезе. :facepalm:

Има многу неподносливи фаци и 24/7 расправање. Главата да ти пукне.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Стај на муте и гледај ги само тие разголените. :love::vozbud:

Циганката со синовите педери ја знам и од Велики Брат. Брендон исто.

Александра е тоа што ме привлекува во шоуво. Лошо е што ја ставија со татко и и мајка и заедно, па се караат меѓу себе и своите проблеми ги прават јавни и неподносливи за гледање.

Лезбејката само се дига нешто, ко да ќе се тепа со сите.

Нашата Елеонора само колку публиката да ја види и си излезе. :facepalm:

Има многу неподносливи фаци и 24/7 расправање. Главата да ти пукне.
Ич не е добра Александра.
 
S

staycalm

Гостин
Не ми е јасно како може некој да гледа вакви срања... На инстаграм коа ќе видам некое рандом видео од Задруга или тие други сељачки реални шоуа ми се повраќа. Ко да се натпреваруваат кој е поглуп и попрост, тој ќе победи и ќе земе некоја си голема сума на пари. :tapp:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.851
Поени од реакции
7.541
Стај на муте и гледај ги само тие разголените. :love::vozbud:

Циганката со синовите педери ја знам и од Велики Брат. Брендон исто.

Александра е тоа што ме привлекува во шоуво. Лошо е што ја ставија со татко и и мајка и заедно, па се караат меѓу себе и своите проблеми ги прават јавни и неподносливи за гледање.

Лезбејката само се дига нешто, ко да ќе се тепа со сите.

Нашата Елеонора само колку публиката да ја види и си излезе. :facepalm:

Има многу неподносливи фаци и 24/7 расправање. Главата да ти пукне.
Да целото шоу се сведува на караници на учесниците нема ништо позитивно во ова шоу. Главата да ти пукне од слушање расправии поготово жените кога се расправаат.

Ќе те замолам да не навредуваш никого Циганка сепак некој го прифаќаат како навреда. Јас не сум Ром или како што ти пиша но сепак можеби има некој на форумов од таа етничка припадност па му смета тоа.
 
F

Flatter

Гостин
Само да хејтате знаете.
Не хејтаме тоа Е ФАКТ! Убаво кажа членот над мене. Нема ништо позитивно во такви срања незнам како глава не ве боле да гледате толку расправии и просталици.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Не се веќе реалниве шоуа во Србија како некогаш со толку познати личности. Едно време се знаеше кој се што се учесниците во реалниве шоуа, сега се е испомешано.
Да, сега навистина се е многу поразлично и вреди да се гледа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom