Ракометни трансфери

Дискусија во форумот 'Ракомет' започната од TheTrooper, 30 март 2012.

 1. Tomasino

  Tomasino Тешка Будала

  Член од:
  19 март 2009
  Мислења:
  8.700
  Допаѓања:
  16.275
  Петар Ненадиќ од јануари 2018 во Веспрем.
  500 К на име оштета ќе платат Маџарите за да го земат Ненадиќ уште сеа.
  Ги искористија парите од продажбата на Палмарсон,топ трансфер,им требаше замена за Илиќ,реално Акамбре е далеку од времето.
  Ненадиќ машина е,можеби во ТОП 5 најдобри леви вањски моментално.
  Страшен е Веспрем значи,која машинерија стои зад овие,цела држава.
  Плаќаат не прашуваат.:D
  Догодина и Штербик+Мае на плеј+Штрлек Глодарот.
  Страшна екипа.:cuc:
   
  На Colt Willcox, vlatkobond, Chronysync и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Chronysync

  Chronysync

  Член од:
  4 март 2017
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  237
 3. Chronysync

  Chronysync

  Член од:
  4 март 2017
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  237
 4. Tomasino

  Tomasino Тешка Будала

  Член од:
  19 март 2009
  Мислења:
  8.700
  Допаѓања:
  16.275

Сподели преку: