Работи од кои може да ви побеле косата во секунда

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Невреме во Франкфурт

Гром во непосредна близина

Ерупција на подводен вулкан

Замислете да сте присутни на едно од овие, дали би ви било сеедно.
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
WTF !!! Стварно ми побеле косата, посебно за првото видео мислев мостот се сруши :eek:
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Многу интересно :D Недај боже да сум во близина на ова.
--- надополнето: Nov 18, 2011 1:17 PM ---
А тоа првото на крај е најако. :D
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Хахахаха овој вториов со громов после ова во подрум ќе бега кога ќе грми ,А на првото клипче во мостот мавна или така ми се виде ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Стварно може да обеле косата за ден два наеднаш. Прекумерен страв, стрес и други состојби премногу влијаат.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
А којзнае како им било на луѓето додека снимале :D
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Те бе гром, еднаш здрви во бандера и дека беше дрвена се расцепи. :D Стресе како некој земјотрес, среќа мавна во бандера за телефон што е, ама ете баксуз пола село остана без телефон. xD
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Уф, ние луѓето можеме да направиме многу гадни работи...но природните катастрофи се најгрозоморни.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Deca sto da vi napisam. Sum osetil i videl poloso.
"63god.
Rano utro sonceto samo sto izleglo.
Edniot zid od sobata go nema.Go nema tocno procitavte.
Otvaras oci i znaes si legnal vnatre vo soba a sega si nadvor.
Ili toa nadvor vleglo vnatre,a uste pak i trese i kredenci pagaat.
Ajde nadvor na ulica.Site se na ulica vo pizami (more i polugoli).
Edna zgrada vo blizina se srusila po vertikala.polovina ja nema.
Polovina zgrada vo kup beton,cigli,knigi,tenzderinja i tela.
Polovina zgrada so otvoreni sobi od ednata strana se se gleda.
Straotija da ti pobele kosata, more ce ti popaga na takva gletka.
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Мислам дека изгубив желба да одам во Франкфурт .. после гледање на првото видео :icon_mrgr:
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142


Не косава, срцево ми застана. Страшно...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom