РК Вардар - РК Металург | Борис Трајковски, 24.11.2013 - 18:00 |

Статус
Затворена за нови мислења.

JUVE_Ultras

Ragazzo della piazza
Член од
22 септември 2010
Мислења
2.451
Поени од реакции
3.968
Зошто губитееее....Зошто губиитеееее!!! :vozbud:
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.026
Поени од реакции
7.747
Шо коментари Чевларе за во друга прилика, те збришаја денес, очаен си.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.231
Поени од реакции
16.202
Ќе каже денојве Лино дека Станиќ бил потплатен.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Не заслужува Червар да го нарекувате Медолино , Чевлар , си го призна фер поразот .
 
F

FARANG

Гостин
Не заслужува Червар да го нарекувате Медолино , Чевлар , си го призна фер поразот .

Па мораше, ќе му се смејат ако не признае сега. Чекај до утре ќе извади он некоја нова теорија, Станич бил платен, Атман играл со температура, судиите биле против нив, а на Наумче гарант го стегале патиките
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не заслужува Червар да го нарекувате Медолино , Чевлар , си го призна фер поразот .
Мене ми делуваше као демек знае нешто, ама нејќе да го каже. Демек имало некоја заднинска игра. Чуден му беше коментарот. :)
 
R

Rigel Kent

Гостин
Мене ми делуваше као демек знае нешто, ама нејќе да го каже. Демек имало некоја заднинска игра. Чуден му беше коментарот. :)
Личеше разочаран од играта и залагањето на играчите , што е нормално , кога Велко се осмели да му приговара а во право беше пикерот лошо го покриваше. Чуден му беше коментарот , сега наредните денови ќе видиме се' што се случувало во заднина во клубот . :)
 
Член од
20 јули 2013
Мислења
25
Поени од реакции
14
Ајде бе сеа пак пишете Самс бил тренер на Вардар го водел, ова она незнам што се смеевте. Епа Самс му одржа лекција по ракомет на Лино...Абе пирати беа у сала??? :pos:Дибиров, Џамбо, Карачич :drk::drk::drk::drk::drk:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom