Проституција

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
:ROFLMAO: Претежно по интернет-огласиве се трансици кои нудат такви услуги, барем во последниве Х години, но дури и да има некоја вистинска девојка (ко оваја на пр.) проблемот е во тоа што лупаат високи цени (за наши МК услови), а за никаков или макс. просечен квалитет/изглед, не фала !
Подобро Десанка Шакиќ одошто некоја си Суни-Муни !
Автоматски споено мислење:

Да, но тоа е само еротска сензуална масажа... било каков секс е забранет !
Автоматски споено мислење:

Во Валијант има и стриптиз т.е. вибратор шоу во кабина... за десетина минути ви зимаат 3 илјади денари хах и не е ништо посебно џабе фрлање пари :tapp:
 
Последно уредено:

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.294
Поени од реакции
45.838
:ROFLMAO: Претежно по интернет-огласиве се трансици кои нудат такви услуги, барем во последниве Х години, но дури и да има некоја вистинска девојка (ко оваја на пр.) проблемот е во тоа што лупаат високи цени (за наши МК услови), а за никаков или макс. просечен квалитет/изглед, не фала !
Подобро Десанка Шакиќ одошто некоја си Суни-Муни !
Автоматски споено мислење:


Да, но тоа е само еротска сензуална масажа... било каков секс е забранет !
Автоматски споено мислење:

Во Валијант има и стриптиз т.е. вибратор шоу во кабина... за десетина минути ви зимаат 3 илјади денари хах и не е ништо посебно џабе фрлање пари :tapp:

@Ron Burgundy :icon_lol:
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Кога би се легализирало девојките нема да се толку дигнати и агресивни ќе размисли малку кога ќе и пријдеш дали да каже не си ми на ниво.
 

y2k

Член од
4 октомври 2022
Мислења
667
Поени од реакции
1.105
ако не е способен да фати девојка па мора да плаќа за секс не ми е нормална работа
Како да фати девојка човек кој е во брак? Нормална работа е во светот човек да си побара ескорт услуга, и се користи ненормално многу.

Не е за врска темава, за каква црна девојка зборуваш?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
ако не е способен да фати девојка па мора да плаќа за секс не ми е нормална работа
Neznaci toa ako ode po javni kukji, striptis barovi i prostitutki deka ne e sposoben da fati devojka.
I zosto nekoj bi si fatil devojka koga ednostavno moze da ide da plate i da izebe bez da se zamara i vreme da gube na zena da ja mkne po restorani i na glava da mu se kacuva.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Како да фати девојка човек кој е во брак? Нормална работа е во светот човек да си побара ескорт услуга, и се користи ненормално многу.

Не е за врска темава, за каква црна девојка зборуваш?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ако тебе ти е нормално да изневеруваш мене не ми е
Автоматски споено мислење:

Neznaci toa ako ode po javni kukji, striptis barovi i prostitutki deka ne e sposoben da fati devojka.
I zosto nekoj bi si fatil devojka koga ednostavno moze da ide da plate i da izebe bez da se zamara i vreme da gube na zena da ja mkne po restorani i na glava da mu se kacuva.
за мене е неспособен,
и емоционално и социјално хендикепиран ако вака размислува
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.325
Поени од реакции
22.628
ако тебе ти е нормално да изневеруваш мене не ми е
Автоматски споено мислење:


за мене е неспособен,
и емоционално и социјално хендикепиран ако вака размислува

Screenshot_20230622-000806_Chrome.jpg

znaeme, znaeme.... za tebe normalno e da sedis denonokno na kur na nekoj sto ne go ni poznavas.

razlikata megu drolja ko tebe i prostitutka e samo toa sto oni se troa popametni i naplakaat za uslugata.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Прегледај го приврзокот 382251

znaeme, znaeme.... za tebe normalno e da sedis denonokno na kur na nekoj sto ne go ni poznavas.

razlikata megu drolja ko tebe i prostitutka e samo toa sto oni se troa popametni i naplakaat za uslugata.
не знам колку се паметни коа може скапана пропалица ко тебе да плати и да ги има,
ја бирам на кого сакам на кур да му седам,

и не смарај простаку!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom