Продавам: Tokina 11-16 f2.8 (за Canon) Како Нова

Член од
8 јануари 2009
Мислења
53
Поени од реакции
0
Леќата е користена не повеќе од 10 пати. Во одлична состојба-како нова.
Цена: 22 000 денари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom