Продавам SAMSUNG WB110

Член од
24 февруари 2012
Мислења
132
Поени од реакции
7
Се продава самсунг апарат двапари користен како нов со него оди гратис торба и 4 батерии повеќе инфо во пп
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom