Продавам 1 карта за концерт на Рамштајн на 25ти мај во Белград

Член од
15 јануари 2020
Мислења
481
Поени од реакции
1.513
Трибина 3, сектор Б

Цена 7000 денари, колку што е купена.

Инфо по ПП
Друже, не можам да ти пишам ПП, пушти бројче во ПП ако сеуште ја имаш и ја продаваш картата.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.777
Поени од реакции
1.473
Друже, не можам да ти пишам ПП, пушти бројче во ПП ако сеуште ја имаш и ја продаваш картата.
Пратено.

Овозможив и ПП, заборавив дека сум ги блокирал...
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.777
Поени од реакции
1.473
Картата е продадена. Темата може да оди во канта.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom