Продавам - Купувам

Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748

Attachments

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.945
Поени од реакции
2.523
Кој сака кршен кочански ориз доколку го употребува во исхраната на милениците нека ми пише ЛП, ќе добие повеке инфо.
 

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.945
Поени од реакции
2.523
За што миленици е тоа?
Можеш да го вариш за кучето како еден оброк со малку морков и мевце. Барем мојата така јаде како замена за дехидрат.
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
234
Поени од реакции
28
Moze nekoj ljubezen da mi podari kuce bilo so rasa . . . za da si go setam niz grad sepak da ne bide nekoja neubava rasa ponudete pa ke se dogovorime ...
 

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.945
Поени од реакции
2.523
Moze nekoj ljubezen da mi podari kuce bilo so rasa . . . za da si go setam niz grad sepak da ne bide nekoja neubava rasa ponudete pa ke se dogovorime ...
Знаеш колку кученца мали има во Вардариште кои чекаат да бидат прошетани?? Не се расни ама тоа не ги прави помалку вредни. Ако веке толку сакаш да го шеташ кучето подобро посвој и чувај го, таман и ти срекна и оно спасено.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Lu
Член од
21 јуни 2012
Мислења
65
Поени од реакции
84
Сакам да купам хаска (бебе) па ме интересира дали можеби некој знае како се движи цената со и без педигре и каде би можела да најдам.
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.883
Поени од реакции
2.085
Ве читам сите вас што сакате на подарок да добиете чивава,маламут,хаски и многу сте ми смешни. Дај бе луѓе не пишувајте глупости ве молам! Кој нормален би ви дал на поклон таква раса освен ако не ви е близок роднина или пријател?
 

чкчк

Аргат
Член од
11 јануари 2012
Мислења
240
Поени од реакции
237
Ве читам сите вас што сакате на подарок да добиете чивава,маламут,хаски и многу сте ми смешни. Дај бе луѓе не пишувајте глупости ве молам! Кој нормален би ви дал на поклон таква раса освен ако не ви е близок роднина или пријател?
Некој кој што добил многу кученца и нема побарувачка за купување,неможе да ги чува и ги поклонува.
 

Sofist?

Ула
Член од
11 јануари 2010
Мислења
160
Поени од реакции
12
Baram belo gluvce na poklon, ili za kupuvanje :D ( za domasno milenice ne za hrana )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom