Програма на Радио Кајгана 2013 (пријави)

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од STEALTH, 29 март 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Invader

  Invader I am not in danger, I am the danger!

  Член од:
  17 ноември 2008
  Мислења:
  17.089
  Допаѓања:
  19.093
   
 2. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Invader

  Се откажуваш? o_O
   
 3. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Бидејќи пишува дека незнам ... веќе имам готови џинглови и ќе направам уште некој да го преправам

  4. Знам да направам.
   
 4. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  STEALTH пиши кај мене и House

  Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
   
  На STEALTH му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Васил МКД

  Васил МКД Jesus

  Член од:
  20 ноември 2009
  Мислења:
  7.947
  Допаѓања:
  7.217
  Во петок терминот од 16 часот до 17 часот е слободен, STEALTH доколку можи би сакал и тој термин да го букирам. :)
   
 6. STEALTH

  STEALTH God is a DJ

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  8.340
  Допаѓања:
  8.877
  Дечки, радиото повторно почна, сите пријавени пишете на другата тема, таму е новиот список
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: