Проблематични навивачи на Трибините(криминалци)

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Ама ова веќе не е фудбал јас не разбирам , како можи олку дасе тепаат олку напнати ситауциии , да му е страв на чоек да појди да гледа фудбал , или постар чоек со своето внуче , исто ко да влегува во гладијаторски ринг ....:confused:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ако може да ми го најде некој видеото со убиството на Брис Татон, се утепав од барање...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ако може да ми го најде некој видеото со убиството на Брис Татон, се утепав од барање...
Мислам дека нема видео од самиот чин - има видео каде што го даваат на што личи после ќутекот и во болницата ....барај на јутуб Insider - Bris Taton нешо така беше ...

Позз
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Мислам дека нема видео од самиот чин - има видео каде што го даваат на што личи после ќутекот и во болницата ....барај на јутуб Insider - Bris Taton нешо така беше ...

Позз
Има бе како нема, кај што му идат кај што е седнат со палки и бегајќи скока од зидот.Само не е видеото со тоа, него гласи најголеми несреќи навивачки така некако.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Има бе како нема, кај што му идат кај што е седнат со палки и бегајќи скока од зидот.Само не е видеото со тоа, него гласи најголеми несреќи навивачки така некако.

Тоа е реконструкција на настанот, беше поставено или во фан клуб Партизан, или тука, провери :)
 
Член од
24 март 2012
Мислења
634
Поени од реакции
684
Полека се враќа навивачката сцена на гробари... Со слобода имаше околу 22 000 полн југ полн запад и скоро полн исток.. Исто така и на гостовајне не е лошо на последниве утакмици со Нови Пазар , Хајдук ... И во полуфинале од купо беше јако... Дојде до смирувајне мало на алкатраз и забрајнени... Пееја некој заеднички песни... Иако на почетоко од исток [забрајнени] фрлаја неколку баклјади на југ ... А на крај пееја заеднички песни.. Че биди нешто.. Уште 2-3 месеци КИМИ треба да излези... :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom