Приказна без крај... (додај логичен збор!)

Britney'85

I'm sad...love me!!!
Член од
19 декември 2007
Мислења
135
Поени од реакции
2
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас
 
Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам
 

damjan_ku

R1 LoVeR
Член од
4 декември 2007
Мислења
79
Поени од реакции
2
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала
 
Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку
 
Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи
 
П

Паган-др

Гостин
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум
 
Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој
 
Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака
 

The G-Man

Кепец
Член од
6 декември 2007
Мислења
501
Поени од реакции
12
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom