Приказна без крај... (додај логичен збор!)

Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав мојата
 
Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав мојата усна
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав мојата усна бидејќи
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
948
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав мојата усна бидејќи бев
 
Член од
29 декември 2007
Мислења
305
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав мојата усна бидејќи бев многу
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
73
Поени од реакции
0
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без rakavi и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав мојата усна бидејќи бев многу збунет...
 

gramat

click here to continue
Член од
23 јуни 2007
Мислења
340
Поени од реакции
8
Детето изненадено прдна и сите се возеа во еден трамвај и една жена рече ajваров скиснал и сирењево беше мувлосано и мирисаше на расолница.Па така трамвајот беше многу голем педер кој не сакаше да ми биде верен другар. Ама јас него му реков да не се прави таков педер. Арно ама тој цк не слушна. Ама јас повторно му реков да не биде како брат му оти не сака да се гледа ништо ама пак тој ми го еба мамето. И не знам што ми текна ама јас почнав да плачам многу i ja се замислив дека прднав.Aма јас се предомислив и продолжив да одам пешки по патот со облаците.Toгаш мајка ми разбрала дека се дружам со боки 13 и ми забрани да излегувам со него бидејки тој е педер. И јас купив пиштол плашливец и куршуми (ќорци) и тие се глупи ама пиштолот не дојде со бананамен туку со супермен пижами без ракави и џебови.Јас мислам дека оваа работа тргнала многу далеку, бидејќи јас сум човек кој сака жени! Додека таа гледаше низ клучалката,јас си ја чешав мојата усна бидејќи бев многу збунет од
 

Kajgana Shop

На врв Bottom