Признание за извршено убиство на дете

Член од
6 ноември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
44
Е ова што го прочитав е страшно.Да убиеш дете затоа што плачи,а ти да не можеш да го смириш?!.Е тоа ти се викаат слаби нерви и слаба самоконтрола.Таа е дефинитивно за на бесилка..Пак заради пари да убијам дете сопствено дете:uvo::nesvest:..Земи,работај,снајди се некако е овиe се сите за на лечење..Грозно..Морбидно..Пак ги фрлиле (народски кажано) како кучиња.Барем од кога умреле на најлош можен начин,заслужуваат барем подостоен погреб..Загреота :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom