Пресвртница за Украина

Дали ја оправдувате воената агресија на Русија над Украина?


  • Вкупно гласачи
    697

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.542
Поени од реакции
47.997
данке русланд, донт треад он ми знамето не го спомна во твојава али експрес психоанализа што е работава да не заборави :icon_lol:
1666900524318.png


еве муце. Поздрав до сите либертаријанци :icon_lol:
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
2.626
Поени од реакции
5.558
@Едмонд Дантес, значи да не си легнувам пред 12 за да не бидам прво одделение? :kuracc:
Автоматски споено мислење:

Што ќе ви биде одговорот? ,,Вие сте терористи!!!" Ете тоа ќе биде само. :kuracc:
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.953
Поени од реакции
26.627
за некоја тешка дијагноза се работи по муабетов негов.
Не бе, еве го курајбер кажа, либертаријанец. Ама ванаби либертаријанец, пошто е правник. Тоа ти е исто ко да си кардинал, ама педер. Па добро, барем не е куртон.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.466
Поени од реакции
22.433
се што е смешно а не е очаен обид за да биде смешно, на пример јас кога дриблам овде мораш да признаеш дека е пресмешно, е сега некој што се смее кисело тоа е друго :icon_lol:
Iskreno nemam zaprimeteno deka driblas nekoj.
I teneketo si misli deka dribla nekoj, penali sutiral na prazen gol sirotiot. E sega ako i Ti smetas deka dribla toj nekoj togas toa objasnuva mnogu raboti :toe:

Немој сега Хихирику хумор лебати
Pa ne pravam muabet so nekoj od Pariz ili London. So prilepcane pravam muabet, sto ocekuvas :cautious:.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.953
Поени од реакции
26.627
Iskreno nemam zaprimeteno deka driblas nekoj.
I teneketo si misli deka dribla nekoj, penali sutiral na prazen gol sirotiot. E sega ako i Ti smetas deka dribla toj nekoj togas toa objasnuva mnogu raboti :toe:
Немој така владе, сите не дрибла. Тоа што ти не осеќаш е друг муабет. Толку добро не дрибла, што никој уствари не осеќа. А и он самиот не би осетил, да не знае дека не дрибла.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.466
Поени од реакции
22.433
Немој така владе, сите не дрибла. Тоа што ти не осеќаш е друг муабет. Толку добро не дрибла, што никој уствари не осеќа. А и он самиот не би осетил, да не знае дека не дрибла.
Sto bi rekle predobri se vo driblanjeto :toe: .
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Немој така владе, сите не дрибла. Тоа што ти не осеќаш е друг муабет. Толку добро не дрибла, што никој уствари не осеќа. А и он самиот не би осетил, да не знае дека не дрибла.
тебе кој ќе стаса те дрибла затоа се и плачкиве од вчера со 13те дена :icon_lol:
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.953
Поени од реакции
26.627
Sto bi rekle predobri se vo driblanjeto :toe: .
Да и на крај толку ќе се занесе што и самиот се издрлиблуе.
Автоматски споено мислење:

тебе кој ќе стаса те дрибла затоа се и плачкиве од вчера со 13те дена :icon_lol:
Остај ме мене, јас сум нежен и осетлив, како кокиче. И наивен и глуп.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.466
Поени од реакции
22.433

Kajgana Shop

На врв Bottom