Препораки за игри

E

Epsilon

Гостин
@DaniBMW @jovankrstevski1

Фала на предлозите :D

Патем, сакам уште некоја игра како предлог, сакам да играм игри слични на Lost Planet и Gears of War, нешто во тој стил? Порано имав играно и Prototype исто така ми се допадна.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.060
Поени од реакции
1.624
Сакам некоја first-person shooter игра (не мора да е понова) ако може да е со тема нешто ко втора светска војна или слично само да не има чудовишта ванземјанци, и остали мутации?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Сакам некоја first-person shooter игра (не мора да е понова) ако може да е со тема нешто ко втора светска војна или слично само да не има чудовишта ванземјанци, и остали мутации?
Sniper Elite v2 или v3
 
Член од
26 јули 2014
Мислења
173
Поени од реакции
41
Сакам некоја first-person shooter игра (не мора да е понова) ако може да е со тема нешто ко втора светска војна или слично само да не има чудовишта ванземјанци, и остали мутации?
Medal of Honor:Frontline,Battlefield 1942,Battlefield Bad Company 1,2,Brothers in Arms ,Call of Duty 1,2,3,Call of Duty 4 modern warfare,Sniper Elite 2,3.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
CoD ја завршив и ја почнав Battlefield ама bf ич не ми се свиѓа, дајте некоја слична игра со пукање ама и да има некоја прича :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
CoD ја завршив и ја почнав Battlefield ама bf ич не ми се свиѓа, дајте некоја слична игра со пукање ама и да има некоја прича :)
Најбољи приказна според мене има Brothers in Arms, трите дела.
 
Последно уредено:

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Најбољи приказна според мене има Brothers of Arms, трите дела.
Последнава што е од игриве, BoA 2: global fronts од 2010 година многу е лоша графиката, нешто слично на CoD, со јака графика..
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Последнава што е од игриве, BoA 2: global fronts од 2010 година многу е лоша графиката, нешто слично на CoD, со јака графика..
epa brat resi se sea,edno e da baras dobra prikazna drugo e grafika...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2

Kajgana Shop

На врв Bottom