Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
7 декември 2021
Мислења
50
Поени од реакции
17
Препорака за добар невролог - државно или приватно небитно.
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
419
Поени од реакции
85
Препорака за ортопед кој работи гонартроза на коленото
 
Член од
25 февруари 2014
Мислења
139
Поени од реакции
9
Препорака за испитување на хормони на приватно Битола или Прилеп
 
Член од
23 август 2022
Мислења
429
Поени од реакции
763
Препорака и искуства каде е најдобро во Скопје да се направи операција на папочна кила?
 
Член од
28 август 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
оди кај др.Никола Дуни во Струга...човекот е геније, пред пензија е и искористи шанса додека не заминал. Човекот работел на ВМА Београд....и сегашниве хирурзи не му се ни до колена.

цел колегиум на државна болница/хирургија....месец и пол го маткаа брат мисо секакви дијагнози, му закажаа и операција, и за среќа ги испуштија 2 часа пред операција. ќе го сечеа за џабе...а друго било работата
Ми го препорачаа Дуни, бевме кај него и во рок од 5 минути даде прелиминарно мислење, кое 100% се поклопи со снимките кои покасно ги направивме. Испадна обична фистула, а овие стомакот ќе му го сечеа
Покрај фистулата, му ги среди и хемороидите со подврзување. Има набавено инструмент за подврзување....го подврзува хемороидот, и кога ќе се исуши, сам ќе си падни

А со инекции се третираше пред 15 години во Велес.....но оваа е подобра метода

ако сакаш пиши...ќе ти дадам број
Zdravo Gjoko. Dali ke mozi da ni dadete broj od Nikola Duni? Na tatko mi eden doktor mu vika deka treba da se pravi operacija od kila drug mu vika nisto ne ti e i zato sakame za treto mislenje i ako treba da se pravi operacija. Ama nemame nikakov kontakt so doktorov. Navistina mnogu bi ni znacelo. Fala odnapred i pozdrav
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.123
Поени од реакции
15.068
Zdravo Gjoko. Dali ke mozi da ni dadete broj od Nikola Duni? Na tatko mi eden doktor mu vika deka treba da se pravi operacija od kila drug mu vika nisto ne ti e i zato sakame za treto mislenje i ako treba da se pravi operacija. Ama nemame nikakov kontakt so doktorov. Navistina mnogu bi ni znacelo. Fala odnapred i pozdrav
075 212 808
070 212 808
Поздрави го од Ѓоко од Кичево
 
Член од
3 јуни 2018
Мислења
309
Поени од реакции
134
Дали постои некој препарат или храна што може да помогне за намалување,излекување на рак?
Но да не биде тоа хемотерапија или нешто слично на тоа
 
Член од
3 септември 2022
Мислења
64
Поени од реакции
24
Kade vo makedonija mozam da napravam test na katekolamini vo urina(dopamine,norepinefrin)
 
Член од
20 мај 2016
Мислења
45
Поени од реакции
3
Preporaka za dobar endokrinolog, se raboti za navestuvanje za hashimoto kaj mlado devojce , ATPO 79. Privatno ili drzavno seedno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom