Препорака за сместување и паркинг Атина

Член од
17 јануари 2015
Мислења
18
Поени од реакции
1
Ќе ве замолам да споделете искуства за сместување и паркинг во Атина, за 4-5 дена, не е туристички, се работи за хируршка интервенција во една болница но два дена пред и после е потребено сместување.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
920
Поени од реакции
1.506
ke ja iskoristam temava da prasam dali atina ima problem so kriminalot? u posledno vreme dobiv info deka ima mnogu dzeparosi i apasi
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.135
Поени од реакции
848
Ќе ве замолам да споделете искуства за сместување и паркинг во Атина, за 4-5 дена, не е туристички, се работи за хируршка интервенција во една болница но два дена пред и после е потребено сместување.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Подобро да прашаш на TripAdvisor форумот.
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.493
Поени од реакции
4.649
Ќе ве замолам да споделете искуства за сместување и паркинг во Атина, за 4-5 дена, не е туристички, се работи за хируршка интервенција во една болница но два дена пред и после е потребено сместување.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Pobaraj si airbnb ili hotel blizu do bolnicata, i ke si prasas hostot ili od hotelot dali ima parking
 

Kajgana Shop

На врв Bottom