Пред да умрам...

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Член од
19 март 2011
Мислења
11.596
Поени од реакции
10.905

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.987
Поени од реакции
3.774
пред да умрам сакам мало бело топче за голф !
 
Член од
24 март 2012
Мислења
579
Поени од реакции
527
Пред да одам сакам ПАРТИЗАН да освој лига на шампиони.
Памела Андерсон.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.737
Поени од реакции
14.160
- имам еден список во мозокот со имиња
на сите да им фрлам по една рака земја
а потоа темава - нека биде вистина
 
На врв Bottom