Превоз Гевгелија - Солун

Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Дали има некој контакт за такси превоз од Гевгелија до Солун. На пазар3 и реклама5 не најдов конкретно за од Гевгелија. Од Скопје возат за 4.000 односно 1.000 по човек, од Струмица за 2.500, ама не можам да најдам од Гевгелија.

Ако има некој да посочи контакт би бил благодарен.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
50 или 40 евра зависи, толку е
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Голема е веројатноста да одам од Струмица, ама ако има некој контакт може да сподели за во иднина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom