Првоаприлска

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Rogee, 31 март 2018.

 1. Rogee

  Rogee

  Член од:
  31 март 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дечки ве молам помогнетеми....
  Треба да ја дополнам песната со уше една строфа,строфата треба да почнува со "Ме излажа те излажав" треба да се надополни со уште 2 стиха...
   
 2. whatto

  whatto

  Член од:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  7.396
  :pos:
   
  На Shawn Spencer и Derp им се допаѓа ова.
 3. TrikkY

  TrikkY Shit happens. [God]

  Член од:
  4 мај 2012
  Мислења:
  114
  Допаѓања:
  51
  Ме излажа те излажав
  те прелажав, ме прелажа
  тој,таа, тоа се прелажаа
  Сите, се излажавме
   
  На Morgan Freeman му/ѝ се допаѓа ова.
 4. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  Ме излажа - те излажав,
  бело кокиче згазнато,
  тангата далеку фрлена!
  :D
   
  На acereal му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mr wednesday

  mr wednesday

  Член од:
  24 јуни 2017
  Мислења:
  279
  Допаѓања:
  384
  Пробај нешо со од песната на Тошка Излажи ме хехехехех (CRINGE ALERT CRINGE ALERT CRINGE ALERT)
   
 6. JimmyFloydBottleBank

  JimmyFloydBottleBank Rimtutituki

  Член од:
  29 ноември 2010
  Мислења:
  6.655
  Допаѓања:
  8.374
  Ме излажа, те излажав
  Волечу те дуго, дуго
  Еј радости моја прва туго.

  Да те ебе у ансус цигоо!!! Ооооооооооооооо
   
  На Saladin, Derp и acereal им се допаѓа ова.
 7. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.429
  Ме излажа, те излажав,
  ко во Шутка на тезга лажеме,
  ама битно оригинал роба не крадеме.

  [​IMG]  Успат, @Rogee добар аватар, не го мењај(y):D
   

Сподели преку: