По втор пат близнаци

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од The_Red1, 10 јуни 2010.

 1. L-A-V

  L-A-V who cares? =)

  Член од:
  2 декември 2008
  Мислења:
  478
  Допаѓања:
  57
  е сега сфатив што е финтата. па речи му на вујко ти нека смени поза бе ало. :jaj: затоа само близначки излегуваат
   
 2. @cool@

  @cool@ Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική

  Член од:
  2 јуни 2007
  Мислења:
  23.580
  Допаѓања:
  27.051
  ДО ВОДАТА ЌЕ ДА Е , хахахаха село на близнаци-
  http://interesno.com.mk/fun/34-interesting/1529-selo-na-bliznaci

  --- надополнето ---

  значи... кој сака близнаци нек тркне до соседството - нек си земе од водата и завршена работа
  НЕОБЈАСНЕТ ФЕНОМЕН НА БУГАРСКО СЕЛО
  Од водата во Рудник се раѓаат близнаци?

  http://www.vecer.com.mk/default.asp?ItemID=0108227E27DFB24ABDD2A9640ED34B5E
   
 3. The_Red1

  The_Red1 значи фактички

  Член од:
  18 септември 2009
  Мислења:
  4.160
  Допаѓања:
  4.751
  каква вода бе, он во швајцарија живее :)) јес да е ова интересно ама ... :)
  п.с. ако го кажа на шала не замерувај :vozbud:
   

Сподели преку: