По втор пат близнаци

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од The_Red1, 10 јуни 2010.

 1. The_Red1

  The_Red1 значи фактички

  Член од:
  18 септември 2009
  Мислења:
  4.160
  Допаѓања:
  4.751
  Ај кажете дека не е редок ’’ФЕНОМЕН’’
  Вујко ми има и тоа сите 4 се женски, стварно е супер што кога ке застанат една до друга изгледаат како кегли за куглање:vozbud::vozbud:
  п.с: немаше ваква тема затоа ја отворив
   
 2. Ханзо

  Ханзо Гостин

  Возраст?
   
 3. GrouchoMarx

  GrouchoMarx Мочко

  Член од:
  26 јануари 2008
  Мислења:
  2.906
  Допаѓања:
  467
  Е богами е мајстор.
   
 4. radica

  radica never mind

  Член од:
  21 октомври 2007
  Мислења:
  599
  Допаѓања:
  36
  Кегли за куглање...хаха...блазе си му на чоекот со 5 жени сега дома!
   
 5. The_Red1

  The_Red1 значи фактички

  Член од:
  18 септември 2009
  Мислења:
  4.160
  Допаѓања:
  4.751
  возрасто од кого?? :icon_bigg

  --- надополнето ---

  го прашав ама не ми го кажува рецептот:pos2:
   
 6. Tetro

  Tetro Гостин

  Кегли за куглање.:vozbud:
  + жена му=пет, му фалат уште четири за да биде куглањето продуктивно.
   
 7. Miss Right

  Miss Right happiness machine

  Член од:
  2 јануари 2009
  Мислења:
  1.308
  Допаѓања:
  142
  Доктор Менгеле?
   
 8. ~DaRko

  ~DaRko Поштен лопов

  Член од:
  29 март 2009
  Мислења:
  5.888
  Допаѓања:
  2.478
  тешко на вујко ти со 5 жени. пак ако се година-две разлика, првите близначки со вторите, замислете како ќе му биде кога ќе влезат во пубертет :vozbud: јас една сестра имам сега влегува во пубертет, па се договоривме или јас да си одам или таа, а четири бе.
  ај нека му се живи и здрави
   
 9. Delinda

  Delinda

  Член од:
  8 октомври 2009
  Мислења:
  820
  Допаѓања:
  300
  Нека се здрави и живи
  Се друго се издржува:wink::wink:
  А за тоа дека е мајстор:pos2::pos2::pos2: немам коментар:pos2:
   
 10. The_Red1

  The_Red1 значи фактички

  Член од:
  18 септември 2009
  Мислења:
  4.160
  Допаѓања:
  4.751
  ееее блазе вујко ми-тој си знае, не е наспан 5 години како што треба инаку разликата е 3 години....леле стварно не можам да замислам кога ке влезат во пубертет :vozbud::vozbud:
   
 11. TheTrooper

  TheTrooper Психијатриски случај

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.770
  Допаѓања:
  4.508
  Ајдееееееееееееееееееееееееееее
  Вујко ти цел живот за тампони и улошки ке работи бе.:)
  Ај нека се живи и здрави :)
  Алал да му е како успеал.
   
 12. L-A-V

  L-A-V who cares? =)

  Член од:
  2 декември 2008
  Мислења:
  478
  Допаѓања:
  57
  :pos2::pos2::pos2: како онаа клетвана да го фатила. да даде господ цел живот за тампони да работиш:pos: ај сега дур е загреан 5то па машко. туку најважно е да му се живи и здрави
   
 13. MacedonianSun

  MacedonianSun herE I gO agaiN!

  Член од:
  13 декември 2008
  Мислења:
  1.111
  Допаѓања:
  32
  Алал нека му е на вујко ти, за некоја година WC шољата само спуштена ќе ја гледа :pos:
  Нека си проба за машко сепак, па ако не биди машко, кај четири, нека има и пет :)
   
 14. ITK

  ITK

  Член од:
  10 октомври 2008
  Мислења:
  1.107
  Допаѓања:
  51
  А ако и наредниот пат излезат близнаци..девојчиња?:))) нека му се живи и здрави.
   
 15. The_Red1

  The_Red1 значи фактички

  Член од:
  18 септември 2009
  Мислења:
  4.160
  Допаѓања:
  4.751
  е тоа се плаши....ај сеа 5 женски има дома (со се жена му) ама да рипне сеа од 5 на 7.....ке треба комбе да купи за излегување:vozbud:
   

Сподели преку: