Последни SMS

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Ништо бе у маало сум помини ако сакаш тука сме,бев на состанок само 200 карти даваат педерите :) од другар
 
O

Out Boy

Гостин
Што и да прајш, запамети дека те сакав и те сакам. Тоа да го знаеш. И никогаш не сум ни помислил, ниту сум те изневерил. Секогаш беше мој ангел и сонце.... Се најубаво со тој кој нема да те лаже... Со некој како мене, кој ќе те сака искрено!
Ах бе сонце, можеби ме сакаше... некогаш.
Почна да покажуваш дека чувствата и довербата кон мене ги снемува тогаш кога започна да бараш други.

Знам дека бараше само секс од “врската“. Тоа го видов уште првиот ден откога се запознавме. Тоа го сфатив кога почна да бараш други, оти јас не можев постојано да бидам со тебе.

Видов кои се твоите намери кога почна да ми ја полниш главата со твоите претходни врски, со експериментирањата во сексот, со тројките кои спасувале врски... Видов дека те ограничувам, дека си се надевал на отворена врска... За тоа, ти должам извинување, што не сфатив уште веднаш дека љубовта за тебе значи да бидеш со што повеќе луѓе. Извини, навистина...

И за ништо не се кајам. Освен што си го трошев залудно времето, верувајќи во твојата лицемерна љубов кон мене. Му благодарам на бог, ако го има, што ми покажа колку вредиш. И нека ти суди што си играше со мојот разум и моето срце.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Безбедносен код = 2350329017

Од Т-Мобиле
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Се надевам дека хероинот ќе биди легален од утре.

-најкреативната порака шо сум ја добила за Нова Година ever
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Srekjna i uspeshna 2010 godina! Vi posakuvame mnogu prekrasni dozhivuvanja,spodeleni so bliskite! Vash T - Mobile
 
M

marko 1996

Гостин
Среќна нова година Марче се најубаво и да не пиете многу :)

Од брат ми :)
 

Blue_Boy

THE WAY I AM
Член од
29 октомври 2009
Мислења
345
Поени од реакции
33
Не ми праит никој порака за нова година.
 

TheGamer

аут оф мај мајнд...
Член од
11 јуни 2009
Мислења
265
Поени од реакции
8
последната порака ми е од една другарка од автрија...ми честита нова година:)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
ќе идеш кај Филип денеска ? ако идеш дај ми знак (од другарка:pipi:)
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Монке легнуј си ајде, утре во 9 и 30 ќе си се разбудиш.:)....од dj manga е поракава.:pipi::back:
 
Член од
7 јануари 2010
Мислења
28
Поени од реакции
1
Педериште, симнувај се пред зграда, те чекаме со Кољо да пееме коледе :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom