Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

Devilking

Tasmanian Devil
Член од
16 јануари 2006
Мислења
664
Поени од реакции
1
последен гледан Sillent Hill .... ми се допадна..
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Шампионите од Шутка...
Во филмот нема глума, нема актери. Сите ликови во него се вистински, како и нивните приказни кои што ги прават познати жители на Шутка, шампиони во нешто. Незнам колку филмов ќе ви биде интересен, но за мене беше бидејќи повеќето од главните ликови ги познавам лично, ги гледам скоро секојдневни и се прикажани во вистинско издание.

Доколку некој го сака ДВД-то на заем, нека пише ПП.
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
hmmm...posleden gledan film ...pa Rumor has it so Jennifer Aniston, Kevin Costner :)
 

NiTr0

ГЛИЦЕРИН
Член од
4 април 2006
Мислења
467
Поени од реакции
4
Синоќа после подолго време гледав филм на една од нашиве ТВ, (на Сител), а филмот беше РИБАТА НАРЕЧЕНА ВАНДА. Филмот е постар, ама сум се згазил од смеење. :pos::pos::pos::pos::pos:
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
Devilking напиша:
последен гледан Sillent Hill .... ми се допадна..

Pisi mi kakva snimka najde od silent hill, ja go najdov ama kopijata bese mizerna a takov film so tolku temni sceni ne se gleda na losa snimka taka da send some info :mist:
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
Незнам дали го имате гледано Something's gotta give, ви го препорацувам на сите што го немате гледано а сакате да изгледате една ептен добра драма/комедија филмот ми остави некој позитиве впечаток и поради глумците како Џек Николсон и Дајан Китон (која изглеа во филмот ко да има 30 а не 60 години :icon_lol: ))))
и поради лесната содржина...
 
J

Johnny Stulic

Гостин
net games-trilerce ne e bas posebno ama arno e za tepajne vreme deja vu so bi rekol macedalien
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Zodiac ... добро трилерче со чуден и неочекуван крај, но вреди да се гледа. Ги гледав и Scarface и Carlito's Way да си ги освежам:pipi:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
pred nekoj den go gledav scary movie epten jako filmce se zgaziv od smeenje a pred toa go gledav i big mama-vtoriot del i toj bese dobar no poveke mi se svigase prviot del na big mama no cool se i dvete. a pak sega sum vo na namera da go gledam one tgree hill so chad michael bidejki go obozavam:pipi:
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
186
Поени од реакции
1
Jas pred 1 nedela go gledav Balkankan ....
Ednostavno go imam gledano 5,6 pati ama nemav so da pram i go gledav.
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
186
Поени од реакции
1
Jas pred 1 nedela go gledav Balkankan ....
Ednostavno go imam gledano 5,6 pati ama nemav so da pram i go gledav.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom