Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Downtown - a street tale, premiera vo Apollo Theater - Harlem

Kako dokumentarec e predolg, a kako komercijalen e B produkcija iako imase ogromni preporaki. Klasicna prikazna za bezdomni deca, junkies, homeless, prostitutes....! Veke videno.
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
An Inconvenient Truth. Dokumentarec za Global Warming, interesno e da se vidi sto si pravime sebe si i na planetata Zemja.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Го гледав во еден здив, по незнам кој пат, до 8 сабајле, Pearl Harbour ... си се пренанервирав пак како и првиот пат кога го гледав, си се расплакав, си се разнежнав ... прекрасен филм, прекрасен.:nemoguce:
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
Мажи во хулахопки :)
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
KILLING ME SOFTLY
По којзнае кој пат ама многу добар филм
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Za mene bese Ghost Rider. Filmot vo glavna uloga so Nicola Cage(mislam) e zakon i jako me zapali!!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Човекот пепелашка и Марија Антоанета.
За Човекот пепелашка, знаеме дека е најдобар, ама за овој другиот да ви кажам дека е ништо посебно. Има некоја замислена идеја за тоа што треба да прикаже филмот, ама некако не е убаво средена ... нешто недостасува, голема празнина има ... барем јас така мислам.
Во секој случај јас го изгледав цел, затоа што го доживував по втор пат Версај, се чувствував блаженоуспокоено и си повратив милион спомени ... ах Версај ...:zaljuben:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Ghost rider
Date movie

овие два ги гледав последни,првиот......не беше лош,интересно филмче,вториот е глупости на тони,пародии од којзнае колку филмови и емисии хехехех
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom