Помош околу Counter-Strike (општо)

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
pustas igras. vlagas na server. Спушташ конзола и пишуваш Record. Кога сакаш да престанеш да снимаш пишуваш Stop. Демото после можеш да го најдеш во Cstrike фолдерот. А ако сакаш да направиш филмче со музика и со други срања тоа е друго прашање
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Темава ќе ти иде у канта, можеше да прашаш во помош за цс..

А иначе демо како се снима па..

Отвори конзола пиши record.. па коа ќе сакаш да го допреш демото пиши у конзола stop, и самите се зачувуваат во фолдерот cstrike..

Поздрав.

Едит: Шорти ме претркал =)
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
haha fala vi i na dvujcata shorty ke moze msn da mi dais oti posle da ne pisam na forumot da mi objasnes na ova muzika film4e da si napraim sakam Pozz daj preku pp Messenger ili tuka ako sakash se mi e isto !!
 
Г

Грејвдигер

Гостин
До што може да е проблемот што мн често почна да ме избацува од играва? Кога на некој сервер се менува, обично после две мапи ме избацува од играта, а понекогаш и само што ќе идам Конект... Истото ми го прави и кога на некој сервер има пасворд, го пишувам пасвордот и ме избацува(вака прееска ми направи 3-4 пати кога сакав да влезам на KGN Clan War серверот)
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
преинссталири играта брате ако не тогаш форматири ком :D:D:D
 
Г

Грејвдигер

Гостин
преинссталири играта брате ако не тогаш форматири ком :D:D:D
Ја преинсталирав, после преинсталирањето околу една недела немаше проблеми па пак почнаа... А за форматирање, тоа е многу лесно да се каже. Едноставно, решението секогаш не е во формат.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
a кога те избацува ти пишува нешто или?
 
Г

Грејвдигер

Гостин
a кога те избацува ти пишува нешто или?
Не пишува ништо, само избацува од играта... Ја саа га преинсталирах пак , нема проблеме ... да се надевам дека нема да се дупне пак нешто
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
абе некојпат така од серверо избацува....се збунува од време на време.Мислам последните 2 недели ме избацуваше и на мене...
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Се га преинсталируви =) И јас имав таков проблем , од цд ко га инсталирааах цс , ама после га даунаулоадирав од цс.кајгана.цом и супер беше :) поз ср :D
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Се га преинсталируви =) И јас имав таков проблем , од цд ко га инсталирааах цс , ама после га даунаулоадирав од цс.кајгана.цом и супер беше :) поз ср :D
Неем друга работа се таа па таа ќе га праам :) Ако не ќе си пробаме среќата и од цс.кајгана.цом :)
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
110
Поени од реакции
1
Moze nekoj da mi pomogne kaj da najdam Amx Mod i kako da go instaliram ????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom