Помош околу Counter-Strike (општо)

PepoOo

[d^.^b]
Член од
7 април 2008
Мислења
621
Поени од реакции
24
abe imam nekoj problem nesot kako lagg si4ko iz4eznuva i ... mi pise CL_FLUSHENTITYPACKET de we help plss :tapp::tapp:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Провери си интернет конекцијата. Ваљда е до тоа. Или во ова време.. даунлоад порничи и кантер не оди. x)
 

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
abe imam nekoj problem nesot kako lagg si4ko iz4eznuva i ... mi pise CL_FLUSHENTITYPACKET de we help plss :tapp::tapp:
Исти случај и кај мене пред некој ден почна вака да ми праи. Но тоа е до интернетот..Кај мене е така зошто имам поврзано 2 компјутери во мрежата:helou:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Па нормално, ја делиш брзината. А 256/256 не е некоја брзина..
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Исти случај и кај мене пред некој ден почна вака да ми праи. Но тоа е до интернетот..Кај мене е така зошто имам поврзано 2 компјутери во мрежата:helou:
И да ти се 10 поврзани, нема врска, се додека никој ништо не црпи од интернет (симнува). Значи ако сите симнуваат нешто во исто време, е тогаш се дели брзината. Иначе ако се во мирување, зашто би се делела?
 

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
И да ти се 10 поврзани, нема врска, се додека никој ништо не црпи од интернет (симнува). Значи ако сите симнуваат нешто во исто време, е тогаш се дели брзината. Иначе ако се во мирување, зашто би се делела?
Проблеми прави кога некој на др компјутер работи на интернет...тогаш е мн слаб интернетот
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
110
Поени од реакции
1
Може некој да ми каже од што ми паѓа Фпс...На почеток ми е 100 али после ми паѓааа.ХЕЛЛЛП
 

Kajgana Shop

На врв Bottom