Политиката на Унгарија и Виктор Орбан

Член од
1 март 2010
Мислења
6.886
Поени од реакции
12.034
па подобро е за нив, Кина им отвори бизниси и им даде заем за брза пруга Пешта - Београд ( - Атина:confused:)..
А ние што ќе отвараме блгарски универзитет:cool:
Онака, од што се добри души инвестираат?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom