Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

Член од
28 август 2013
Мислења
2.448
Поени од реакции
5.961
Мислам дека го постигнуваат тоа што го сакаат. Цел фокус го префрлија на Филипче, а не на тој од кој што примал наредби. Јаки удбаши имаат ангажирано за нив да работат.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.353
Поени од реакции
27.360
Абе ДАЈТЕ ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПРАВИТЕ СКРИНШОТОВИ ОД ТВИТЕР И ДА ГИ ПАСТИРАТЕ ТУКА.

Вие сте побудали од будалите таму, сечете слики, прикачувате тука ццц
Зошто да не?
Ја на пример, скоро воопшто не отворам Твитер но сакам кога некој вака ќе ми ги собере на едно место и ќе видам какви сè не релативизирања прават лигави сдс полтрончиња.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
5.905
Поени од реакции
9.767
Ова е појако од што мислев дека може да биде. Овие лудаци опела му читаат, те го редат, те го плачат и све во минато време :icon_lol:
Прво само нуди оставка, Заев не реагира, на социјални мрежи почнува кампања (поточно продолжува) за Филипче како второ божество во хиерархија после Заев, што значи дека ќе пробаат да го спасуваат.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
1.967
Поени од реакции
7.095
Заев кога треба да му даде одговор на Филипче?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.765
Поени од реакции
34.527
Прво само нуди оставка, Заев не реагира, на социјални мрежи почнува кампања (поточно продолжува) за Филипче како второ божество во хиерархија после Заев, што значи дека ќе пробаат да го спасуваат.
Не само да пробуваат, сакам и да успеат. Додека гледаат како се умира, сакам да се свесни дека и во борбата и во конечниот триумф се на иста страна со Софијанова на пример.
Нема позанимливо нешто за надбљудување од споулавени комуњари што си ги јадат сопствените говна.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
4.695
Поени од реакции
18.012
Падна ли првото ритуално самоубиство на некој од Венковите сведоци по повод понудата за оставка на светиот великомаченик Венко Филипче или уште да чекаме?
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
4.831
Поени од реакции
31.518
Падна ли првото ритуално самоубиство на некој од Венковите сведоци по повод понудата за оставка на светиот великомаченик Венко Филипче или уште да чекаме?
Комуњарата на апарати за дишење. Се леат крокодилски солзи, се пишти, се плаче, се колне, се сечат вени, се паѓа во транс.
Лидето пред нервен слом, - „најдобриот од најдобрите:facepalm:
TELEVISA PRESENTA
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.630
Поени од реакции
9.611
Ајде СЕВЕРНИТЕ лајна отвориле ГРУПА на ФБ, да си го бранат "најдобриот министер".
Па машала, собрала дури 26 илјади членови. Да. Гзолижачи мора да има, нема тука свест или било што.
Тоа се морончиња без еден грам мозок, па како се свири така играат, без рацио.
Надвор пукнало сонце, ако од штаб им кажат дека е ноќ, црна темница, они вистински ќе веруваат во тоа, дури и ќе запалат светло во соба.

Еве и на вибер групите се собираат, се организираат да го бранат и ЗАЧУВААТ велинчествениот Филипче.
Прегледај го приврзокот 306637Прегледај го приврзокот 306638Прегледај го приврзокот 306639Прегледај го приврзокот 306640

Да не заборавиме. Останатите ПОДНЕСОА оставки. Филипче "ПОНУДУВА" оставка. Има голема разлика.
Е од таквите газолизачи гла не можиме крениме.Не знам како можат да ги поднесат мувите шо им се собираат околу уста!?
 
Член од
24 март 2010
Мислења
14.307
Поени од реакции
22.824
... а зошто мислиш Филипче дека за помалку од 24 часа промени одлука и си даде оставка?
Зошто некој му кажа дека со таква негова оставка, која ќе виси во лимбо што е можно подолго, сите ќе зборуваат за тоа, и шефот му Заев нема да биде главен муабет. Ама баш да видиме, ако му ја прифати за брзо, грешам.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.874
Поени од реакции
5.350

Веројатно тоа чека Заев, писмото да дојде во понеделник.
Може и од Кајгана да пуштиме некое.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom