Поддршка и совети за забременување

Член од
3 мај 2019
Мислења
17.246
Поени од реакции
9.261
Гледам најнова е темава и не е прашањево поврзано но би сакала ако може мислење. 17 сум и имав однос ден после завршување на менструацијата при што кондомот се извади од пенисот на дечко ми. Тој не сврши во кондомот ниту во мене но ми е страв од потенцијална бременост од предсемената течност. Да напоменам дека дечко ми уринираше и се тушираше пред односот па така сперма на пенисот ваљда немало. Ако може мислење дали има простор за паника?
Не се секирај, си имала однос во неплодни денови.
 
Член од
21 април 2022
Мислења
6
Поени од реакции
1
исто така имав исцедок кој што означува овулација...се молам да нема ништо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom