Побарувачки за кинески батерии

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и телекомуникации' започната од Работник, 9 јануари 2019.

 1. Работник

  Работник

  Член од:
  29 октомври 2011
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Ја отворам темава за координација во врска со кинески батерии за смартфони.
  Каде кои батерии може да се најдат (во Македонија и нормално на интернет со време за достава, за оние кои не знаат)
   
 2. Работник

  Работник

  Член од:
  29 октомври 2011
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Потребна ми е батерија за смартфон: KB365261A 2200mAh или најблиска/најслична.
  Дали некој знае каде точно може во Скопје да се најде и која е цената (отприлика)?
   
 3. Flatter

  Flatter Гостин

  https://www.aliexpress.com/item/MLL...33-4083-ba33-c85a9df465ee&transAbTest=ae803_4
   

Сподели преку: