Пластична операција?

Пластична операција?

  • Ако имаш можности, зошто да не!Супер е!!

    Гласови: 50 27,0%
  • Се сложувам, ама само во исклучителни ситуации!

    Гласови: 98 53,0%
  • Мислам дека е глупост, само безвезе трошење пари!

    Гласови: 12 6,5%
  • Никако..какви сме-такви!

    Гласови: 25 13,5%

  • Вкупно гласачи
    185
Член од
14 март 2010
Мислења
146
Поени од реакции
6
mene iskreno ne mi smetaat luge sto se odlucuvaat na toj cekor no da nee preterizam veke iskreno jas razmisluvam za estetska operacija na usi nooo malku finansiski stojam loso taka da ili ili prvo i da imam pari mie strav od mozni posledici,bolki i dali ke bide ocekuvanoto pa nekoj ako imal takvo iskustvo neka kaze kako e
Прави се ич не се думај.... и ич да не се плашиш, нема ништо страшно.. хехехе
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Ако некој ме сака заради изгледот, кој воедно е вештачки (нереален) што ќе се случи после долго време во брак?! или врска кога изгледот најчесто веќе не игра голема улога. Зарем се се сведува на изглед? или пак во најтешкиот и најреален случај моментот кога истата операција т.е. деформациите во подоцните години ќе дојдат на виделина?! :nesvest:

Природа!!!!
 
Член од
14 март 2010
Мислења
146
Поени од реакции
6
Ако некој ме сака заради изгледот, кој воедно е вештачки (нереален) што ќе се случи после долго време во брак?! или врска кога изгледот најчесто веќе не игра голема улога. Зарем се се сведува на изглед? или пак во најтешкиот и најреален случај моментот кога истата операција т.е. деформациите во подоцните години ќе дојдат на виделина?! :nesvest:

Природа!!!!
Како на пример какви....?
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Си видел силиконски гради какви стануваат после 10/15 години? или пак други посериозни операции?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom