Ljube Vojvoda
Поени од реакции
14

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • абе не гледаш шо ти вика сељакот, докажале Антрополошки институти низ светот, а сам бара археолошки докази, а и самата тема се однесува на археолошките податоци...

  џабе праиш муабет, ова е болна земја, со болни идјоти, кои што еве ќе дојде во позиција да ти каже кој пост ти вреди а кој не... така е и со власта, така е со се...
  Да бе цуцо, ептен голема несигурност ми вметна, шо да ти расправам, ми ја разниша самодовербата хаха

  И не си играј со моето трпение, грчки пропаганди и влашки интереси пред село на чешма, не со мене.
  Vo red be nema problem tvoe mislenje e to. Ete nie go stavame Vanco Mihajlov vo muzej i ke bidi prikazan kako najgolem heroj!!! Ej ama mnogu potesko e da dokazis deka Aleksandar gi mrazel Helenite otkolku deka Aleksandar e nash.
  F
  Абе Васе,само кога Евреите би го признале Хитлер за најголем Евреин,тогаш јас ке го признаам Филип и Александар за Хелени
  Намалете го потписот многу е голем не е дозволено. Мислам на сликата која ја имате поставено може да биде максимум 399 х 76 pix (ширина и висина) :helou:
  Сфаштиш или не сфаштиш! Бриши пост од Историја, ќе ти се смеат оние што знаат!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom