Петиција за подигнување на границата за царинење на 250€

Дискусија во форумот 'Право и закони' започната од dace@mkd, 5 јуни 2017.

 1. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.560
  Допаѓања:
  5.406
  нереално е 250 евра, дај некоја пореална граница; друго што е побитно, дај да видиме зошто се поштарините толку големи а и многу бавно доваѓаат пакетчињата , дали нашата ПТТ е на црна листа кај онлајн продавачите ?
   
  На macko i му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: