Петиција за подигнување на границата за царинење на 250€

Член од
12 март 2009
Мислења
11.935
Поени од реакции
5.815
нереално е 250 евра, дај некоја пореална граница; друго што е побитно, дај да видиме зошто се поштарините толку големи а и многу бавно доваѓаат пакетчињата , дали нашата ПТТ е на црна листа кај онлајн продавачите ?
 
На врв Bottom