Песна на која најмногу се наежувате

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
1.480
Сите песни на Еминем од 2009 па наваму.
 

The Wild Boy

уф ама сум убаф
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.222
Поени од реакции
561
На Walmart Yodeling Kid,кога ќе земе АУУУООООООУ да пее,тогаш ми иде да се самоубијам.
 
На врв Bottom