Песна која ја слушате со денови

Дискусија во форумот 'Музика' започната од zmej gorjanin, 16 август 2017.

 1. zmej gorjanin

  zmej gorjanin

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  7.632
  Допаѓања:
  8.321
  Сигурно имате периоди кога песна ви влегла во глава и не сака да излезе никако, моментално е ова  недела дена не ми се слуша ништо друго
   
  На Црноризец Храбар, NekojBatka, Ska Maniac и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. SpiderWeb

  SpiderWeb ја заменува титулата под името во вашите мислења.

  Член од:
  12 мај 2008
  Мислења:
  581
  Допаѓања:
  542
  И да сакаш не можеш да не ја слушнеш барем 2-3 пати во денот :)

   
 3. beaverknight

  beaverknight Гостин

 4. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.178
  Допаѓања:
  12.240
  На Ireal и .Sky. им се допаѓа ова.
 5. tobi

  tobi

  Член од:
  30 јуни 2015
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  264
   
  На beaverknight и Корто Малтезе им се допаѓа ова.
 6. Incule

  Incule

  Член од:
  4 јануари 2015
  Мислења:
  994
  Допаѓања:
  317
 7. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.436
 8. Hulse

  Hulse Дурак

  Член од:
  24 октомври 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  463
 9. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.688
  Допаѓања:
  3.647
  John Coltrane - In A Sentimental Mood
   
 10. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  917
  Допаѓања:
  663
 11. Majchi

  Majchi

  Член од:
  13 декември 2015
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  34
   
  На Franscoa му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.436
 13. zmej gorjanin

  zmej gorjanin

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  7.632
  Допаѓања:
  8.321
 14. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.688
  Допаѓања:
  3.647
  Џеј - Недеља, тотално сум аут од овие жанрови и ваа музичка култура ама ова нешто озбилно ме погоди.
   
 15. zmej gorjanin

  zmej gorjanin

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  7.632
  Допаѓања:
  8.321


  Каква зараза, не излегува од глава.
   

Сподели преку: