Парга

Член од
21 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
143
Здраво дечки, август ќе одиме 7 дена на Лефкада па се мислевме на враќање да останеме 3 дена во Парга. Дали некој има контакт за смештај? Се што барав преку букинг ми испаѓа многу скапо за три вечери, во просек 100 евра од вечер му доаѓа. Дали би имало шанса да се најде нешто на лице место?
https://nikana.gr/ едни и единствени
 
На врв Bottom