Пазари на половни работи

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Од пазарите на половни работи знам за пазарот во Струга работи само во сабота од 08.00 до 14.00 часот, имам пазарено таму неколку пати.

Каде има други пазари на половни работи во нашите градови и во кој денови работаат и од колку до колку часот?

Кој се со најдобар избор и кој се најефтини???

Ваши искуства!
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681

Kajgana Shop

На врв Bottom