Падот на империјата

Член од
20 април 2023
Мислења
781
Поени од реакции
1.850
Еве баш зборев со жена ми, вистина било дека те силувала, ама си се жалел дека мало било дилдото.

Башка жена ми е познат психијатар, вика од психијатриска гледна точка, гарант некој роднина те силувал од мали нозе.

И пошто имаш аспирации да труеш кучиња, како и секој нормален сериски убиец, заедно со теориите на заговор исти профил на човек си со Палчо. Буквално се пресликувате, труеш кучиња без грижа на спвест, безкрупулозен политички профитер/тендераш, теории на заговор (измислена втора светска војна, евереите, власите лизардите, ресетот), жена ти те оставила или си во фаза на развод, напредна параноја, на сите им редиш етикети од ракав, сериозна сексуална девијација…. Материјал за сериски убиец.
ti neli jadesh svinji? ili toa ne e serisko ubistvo? kako se stega pritisokot i sozdavaat povekje konflikti vo svetot i ne znaete koja strana da ja fatite, se poretardirani stanuete tie normalnite shto bevte ostanati.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.479
Поени од реакции
79.606
некој мисли дека тоа што субсахарска Африка и Каледонија им се случија на Французите после почетокот на војната во Украина, е случајно?
 
Член од
24 април 2024
Мислења
244
Поени од реакции
529
некој мисли дека тоа што субсахарска Африка и Каледонија им се случија на Французите после почетокот на војната во Украина, е случајно?
Што точно се случува во Нова Каледонија? Расна борба, борба за отфрлање на француското владение? Ако можеш во кратки црти, благодарам.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.479
Поени од реакции
79.606
Што точно се случува во Нова Каледонија? Расна борба, борба за отфрлање на француското владение? Ако можеш во кратки црти, благодарам.
буквално тие две работи кои ги пиша
 

Kajgana Shop

На врв Bottom