ПОДАРУВАМ

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
Hrvatso-Germanski recnik...1200 strani,-----Zora-Zagreb 1971 godina.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
edna tasna novi knigi za Menadgment studii
Osnovi na ekonomijata - d.r. Saso KOZUHAROV
dELOVNI PREGOVARANJA - aLEKSANDAR sTOILKOVSKI
Osnovi na komunakciite - Vesna Sopar
delovno Komuniciranje - Konstantin Petkovik
Javnost i javno mislenje - Vesna Sopar
Osnovi na menadgnentot - d.r. Todor Kralev
Odnosi so javnosta - D,R Vesna Sopar
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
4.658
Поени од реакции
14.508
Подарувам :

-Аголна гарнитура 290x190 со механизам на спуштање и магацин, црна, еко кожа и штоф

-2 шкафа

-еден единечен кревет

-еден фиокар + висечи елементи за детска

-1 биро за компјутер.

Све комплет.

Контакт во приватна порака.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
4.928
Поени од реакции
12.030
Подарувам :

-Аголна гарнитура 290x190 со механизам на спуштање и магацин, црна, еко кожа и штоф

-2 шкафа

-еден единечен кревет

-еден фиокар + висечи елементи за детска

-1 биро за компјутер.

Све комплет.

Контакт во приватна порака.
Можеш да контактираш и Црвен крст (Кумановскиот е прилично активен и посветен во работата) и да донираш за семејства кои живеат во субстандардни услови...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom